Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Halkbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası  ve Türkiye Finans Katılım hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz Banka Hesap Numaralarımız için TIKLAYINIZ
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Goshopier  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Verilen hizmet türü olduğundan ve ödeme hizmetin kabül edildikten sonra yapıldığından bir iade söz konusu olmayacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi
Verilen hizmet türü websitesi, tasarım hizmeti,,vb. olduğundan ve ödeme verilen hizmetin kabülünden sonra gerçekleştiğinden bir iade söz konusu olmayacaktır.
4) Teslimat

Verilmiş olan hizmet; hizmet alan ile yapılan protokol çerçevesinde belirlenen süre ve şartlarda teslim edilecektir. Hizmet türü dijital ürün kapsamında olduğunda fiili bir ürün olmadağından herhangi bir kargo, vb. durum söz konusu değildi.

5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.
Cart