News

Nisan 7, 2017

NeonTEK Diagnostik

Medikal Laboratuarların teknolojileri ve kit ve laboratuar tanılama makinelerini ithalat ve ihracaatını yapan firmamız bizimle çalışmayı tercih etti.

News
Mart 20, 2017

Port Bornova Lansman Sitesi

AVM sektörüne dikeyine giriş yaparak AVM ile Restoran konseptini birleştiren ve Bir Latif Aydemir&Eren Altay İnşaat projesi olan Port Bornova, 10bin m2 bir alanda 16 mekanda outlet bir AVM hizmetini sadece yeme içme sektörü ile sunuyor. Bu Projemize, Sosyal Medya, Reklam, WebSitesi projelerimizle destek veriyoruz.

News
Mart 10, 2017

PraticaBOX & Vivaconsept

Mobilya sektörüne dikeylemesine giriş yaparak daha uygun maliyetleri, dış etkilere daha fazla dayanabilen özel plastiklerden üretilen mobilya ve çok amaçlı dolaplar üretimi yapan Viva Concept bizimle çalıştı.

News
Şubat 7, 2017

Güldenizler Mobilya

Mobilya sektörüne farklı anlayış getirmeyi hedefleyen Güldenizler Mobilya EVA Markası ile piyasa giriyor. Dijital alemde bizimle olmayı seçen firmamıza CMS WordPress altyapısı ile tasarım yapıldı, bloglamalar ve SEO çalışmaları yapıldı.

News
Ocak 18, 2017

OrganicaDent Helal ve Organik Diş Macunu

Ülkemizin yerli üretim ilk Helal Sertifikalı ve italyan CCPB firmasında Organik ürün sertifikası bulunan ürünü tanıtmak ve satışı sitesi oluşturmak için bizleri tercih etti. Firmamıza alışveriş ve Sanal Pos Sistemi aynı zamanda arka planda Stok sistemi entegrasyonu yapılmıştır.

News
Ocak 5, 2017

Antoryum Organizasyon

Düğün, kına, açılış, özel günlerinize yönelik organizasyon dediğinizde aklınıza gelen firmalardan olan Antoryum Bizimle çalışmayı seçti, Firma ile uzun soluklu bir işbirliği içerisindeyiz.

News
Kasım 22, 2016

Dekorsan Güvenlik A.Ş

İzmir’in en eski ve en büyük  Güvenlik firmalarından birisi olarak Dekorsan Güvenlik AŞ. 2004 yılından beri piyasada olmasının tecrübesi bizimle ilerletmek ve sanal aleme taşıma istedi. Firmamıza, Arayüz tasarımı, Personel Başvuru Sistemi, Arka planda Teklif Sistemi Gerçekleştirdik.

News
Kasım 5, 2016

Özyüce Vinç Ltd Şti.

İzmir’de bilinen vinç hizmetleri firması esnek ve müşteri odaklı hizmetimizi tercih etti. Bizi tercih eden Firmamıza  Arayüz tasarımı, Arka planda ön muhasebe gelir-gider ve teklif  sistemi yapılarak, SEO hizmeti verilmiştir.

News
Ekim 28, 2016

Mert Yapı İnşaat

1999 yılından beri sektörün sadece İzmir’in değil, Ege bölgesininin önemli kuruluşlarından olan Mert Yapı Firması mutlu olmak istediğini söyledi. Bizlerde kendisini mutlu olacağı işleri teslim ettik.

News
Ekim 13, 2016

Akelsan Yapı Alüminyum Profil ve Cam Balkon

Yurtiçi ve yurtdışı satışları ile alüminyum profil ve cam balkon sistemlerinde sektörün önde gelen kuruluşlarından  AKELSAN; Dinamik içerikli, alışveriş altyapısı ve sipariş sistemine sahip bir çalışma yapıldı. Yapılan çalışmayı görmek için TIKLAYINIZ

News
  • 1
  • 2
Cart