Kimsin Sen!

1995...

Bu noktadan sonra!..

1995’li yıllardı internet ile tanıştığımızda, o zamanlar 9600 ve 14400 dial-up modemler ile internete çıkış yapılıyordu… superonline yeni yeni kuruluyordu..

O zamanlar M. İç Mekan Tasarımı Alanında lisans eğitimi almakta aynı zamanda internet ve bilgisayar üzerine kendimi geliştirmekte ve bu sektörde çalışmaktaydım.  O kadar ki Üniversite ki akademik hocalara internet ile ilgili kurslar vermekte, eposta adreslerini almakta, chat (Mirc) gibi kavramları öğretmekte ve yurtdışında ki üniversitelerin veritabanlarını kullanmalarını, o zamanlar en iyi arama motoru olan altavista.box.sk ve yahoo.com üzerinden nasıl araştırma yapılacağını anlattığım dönemlerdi.  Hatta internet üzerinde arama motorlarının kullanımı ve internetin eğitimde kullanılması ile ilgili 2 tane de ulusal sempozyumlarda bildiriler sundum.

HTML ile tanıştığım bu dönemlerden bugünlere kadar geldik. Eğitim üzerine çalışırken aynı zamanda bu bilgi birikiminide Bilgisayar Teknik Servis, Tasarım Programları, (AutoCAD, 3DMax, Sketchup,vb) Web Tasarımı, SEO üzerinde yoğunlaştırdık.

Şimdilerde bu bu bilgi ve tecrübelerimizi bizimle çalışan müşterilerimizle ve arkadaşlarımızla paylaşıyoruz.

Şimdiye kadar bir çok kurumsal firmalara ve şahıslara Teknoloji ve IT Sektöründe, Web Tasarımı, SEO Danışmanlığı, Teknoloji Danışmanlıkları, AB Projelerinde Koordinatörlükler yaptım ve yapmaktayım.

Bu noktadan sonra birlikte olduğumuz arkadaşlarımızla ve danışmanlık verdiğimiz/vereceğimiz kurumsal firma ve bireysel kişilerle daha fazla nasıl kazanırız noktasında yıl 2016’yı devirmekteyiz.

Ramazan GOKSU

Cart